Hurtownia narzędzi elektrycznych

Cel projektu

Serwis internetowy

Czas realizacji

3 miesiące

Adres Strony

Zobacz online

Opis projektu

Zaawansowana platforma

Elektrounion to największa grupa zakupowa w Norewgii w branży elektrycznej. Działając na masową skale jest w stanie oferować produkty i usługi w konkurencyjnych cenach. Posiada ponad 500 członków i obrót w wyskości 500 mln NOK.

Zostaliśmy poproszeni do współpracy przy wdrożeniu platformy na bazie dostarczonych projektów graficznych, która umożliwiłaby:

  • dostępność witryn na urządzeniach mobilnych
  • część serwisu dostępną tylko dla członków grupy
  • integracje z firmowymi systemami i aplikacjami dostępnymi dla członków
  • zaawansowaną mapę i wyszukiwarke firm członkowskich
  • łatwe zarządzanie wszystkimi treściami na stronie

Z wykorzystaniem Wordpress zbudowaliśmy dla klienta serwis odpowiadający na wszystkie wymienione wyżej potrzeby. Sam Wordpress został rozszerzony o szereg dedykowanych rozwiązań i wtyczek stworzonych przez nas.

Integracja bazy danych

Elektrounion posiada zewnętrzną bazę danych produktów, stworzoną kilka lat temu, którą zintegrowaliśmy do systemu Wordpress. Umożliwiliśmy dzięki temu wyszukiwanie produktów i sprawdzania aktualnych cen. Samą bazę rozbudowaliśmy o dodatkowe funkcje.

<span>Integracja</span> bazy danych

Wyszukiwanie najbliższego miejsca

W celu ułatwienia wyszukiwania spośród ponad 500 członków, stworzyliśmy funkcję która wyszuka firmy najbliżej wpisanego miejsca. Samo miejsce można podać na wiele sposobów - m.in. ulica, kod pocztowy, miasto, nazwa firmy.

<span>Wyszukiwanie</span> najbliższego miejsca

Sekcje chronione hasłem

Grupa elektrounion udostępnia dane tylko dla swoich członków. Stworzyliśmy sekcje chronioną hasłem, do której mają dostęp tylko członkowie. Znajdują się tam m.in. dokumenty, umowy, dostępy do aplikacji.

Sekcje <span>chronione</span> hasłem

Dokumenty do pobrania

Elektrounion przygotował wiele dokumentów i wzorów umów do pobrania dla swoich członków. Dokumenty widoczne sa tylko po zalogowaniu i podzielone na kategorie i podkategorie.

<span>Dokumenty</span> do pobrania