Dbamy o jakość

Dbamy o efekty pracy przykuwając uwagę do każdego piksela i linii kodu. Prawdopodobnie jako jedyni dajemy gwarancję niezawodności aż na dwa lata.

Jakość w każdym calu

Naszym głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Osiągamy to oferując usługi i produkty wysokiej jakości. Wysoka jakość sprawia m.in., że nasze aplikacje są bezpieczne, zoptymalizowane i bezbłędne. Najwyższa jakość ułatwia także utrzymanie produktów oraz ich rozwój w przyszłości.

Przykuwamy dużą uwagę do jakości, dlatego działania projektowe opieramy na wypracowanej metodyce zarządczej – łączymy metodyki zwinne (Scrum / Agile) oraz tradycyjne podejście do realizacji projektu (PRINCE2, PMI). Dzięki temu jesteśmy również w stanie dostarczać produkty na czas.

Wypracowaliśmy także autorskie sposoby podnoszące jakość naszych usług. Przykładowo podczas wdrażania systemu czy strony internetowej, zawsze korzystamy z przygotowanych przez nas checklist. Dzięki tak zaplanowanej liście kroków które trzeba spełnić, mamy pewność że nie pominiemy ważnych szczegółów. Nasza podstawowa lista na samym tylko etapie wdrożeniowym składa się z 78 kroków.

Kompleksowe testowanie

Zapewniamy wysoką jakość tworzonego oprogramowania dzięki szerokim kompetencjom w zakresie Quality Assurance oraz bogatemu doświadczeniu zdobytemu w pracy z różnymi klientami na globalnym rynku.

Zapewniamy dobrze przetestowany kod uwzględniając m.in. multiplatformowe testowanie, testy automatyczne, testy manualne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa, optymalizacje i konsultacje.

Maksymalna wydajność

Wolno wczytujące się strony mobilne mogą spowolnić rozwój Twojej firmy. Według badań google 53% użytkowników opuszcza strony mobilne, które wczytują się dłużej niż trzy sekundy. Podobne wyniki dotyczą stron desktopowych i aplikacji.

Dlatego w INFIGO stawiamy na szybkość ładowania i działania, nie tylko aby nie tracić klientów, ale również po to żeby doświadczenia z używania systemu były przyjemne i pozostawały na długo. W celu optymalizacji szybkości używamy sprawdzonych technik jak i narzędzi m.in. GTmetrix, Pingdom, Google Speed Test.

Dostępność dla klienta

Wiemy jak ważny jest dobry kontakt z firmą, dlatego zawsze i szybko odpowiemy na Twoje zapytania. Przykuwamy dużą wagę do komunikacji i relacji z klientami, staramy się używać “ludzkiego” języka, tak aby być zrozumiałym dla każdego.