Kodujemy i programujemy

Budujemy systemy różnej wielkości: od prostych CMS, sklepów internetowych, aż po złożone aplikacje narzędziowe, które pracują efektywniej niż niejeden pracownik. Główny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, szybkość działania i łatwość w użyciu.

Wytwarzanie oprogramowania

Programowanie aplikacji czy stron internetowych, niezależnie od ich skali, często jest złożonym procesem. Wymaga to dobrze skoordynowanej pracy zespołu ludzi, reprezentujących różne specjalności i umiejętności.

Projektujemy i wdrażamy wysokiej jakości, funkcjonalne i dopracowane rozwiązania, które odpowiedzą na potrzeby Twojego biznesu. Kompletne rozwiązanie zapewni użytkownikom wygodę użytkowania i zaprezentuje markę w przemyślany sposób.

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach obecność firmy w internecie staje się obowiązkowa.
Strona internetowa to przede wszystkim
jedno z najprostszych aktualnie dostępnych narzędzi do informowania, edukowania czy komunikacji z klientami. Zwiększa szanse na zdobycie klienta i buduje wiarygodność.

Każda dostarczona przez nas strona internetowa jest wyjątkowa i wysokiej jakości. Jest wynikową wielu lat doświadczeń, kompleksowej wiedzy z różnych dziedzin naszego zespołu, oraz dążeniu do perfekcji. Taka strona internetowa pomoże Ci stworzyć dobre pierwsze wrażenie dla Twojej marki.

Sklepy i platformy e-commerce

Sklepy internetowe to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Internetu. Ostatnie lata pokazują, że użytkownicy powoli odchodzą od tradycyjnych form kupowania. Coraz częściej poszukują oraz kupują produkty za pośrednictwem Internetu. W zabieganym świecie jest to szybsze i prostsze.

Wiemy o tym, że dobrze zaprojektowana platforma może przesądzić o sukcesie Twojego biznesu. Oferujemy dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania e-commerce. Projektując sklep internetowy skupiamy się na tym aby był intuicyjny i prosty w obsłudze co skutecznie wpływa na sprzedaż.

Rozwiązania dedykowane

Często dostępne na rynku gotowe rozwiązania czy system Open Source to stosunkowo za mało. Systemy dedykowane są odpowiedzią na ten problem. Tworzone od podstaw są w stanie spełnić wszystkie Twoje wymagania, zintegrować wszystkie posiadane i używane w firmie systemy i narzędzia informatyczne.

Dzięki dedykowanm rozwiązaniom system rośnie razem z Tobą. Twoja firma ma pełną kontrolę nad tym, jak rozwija się platforma i możesz być pewien, że jest zawsze kompatybilna ze wszystkimi innymi systemami i procesami w firmie.

Integracje zewnętrzne / API

Wiele firm korzysta z wielu aplikacji i serwisów, z których każdy zaprojektowany jest do obsługi jednej konkretnej dziedziny (systemy CMS, CRM, ERP, itd.). W tak rozproszonym środowisku trudno efektywnie analizować i przetwarzać dane.

Integracja aplikacji z różnymi systemami i bazami danych umożliwia łatwe korzystanie z wielu narzędzi z poziomu jednego panelu. Znacznie ułatwia to dostęp do wszelkich danych, ich agregowanie i przeglądanie , generowanie statystyk etc.