Wiodąca firma rekrutacyjna

Cel projektu

Prezentacja oferty

Czas realizacji

2 miesiące

Adres Strony

Zobacz online

Krótki opis projektu

Wiodąca firma rekrutacyjna

Capus oferuje elastyczne rozwiązania HR koncentrujące się na rekrutacji specjalistów branżowych i kadry kierowniczej. Firma koncentruje się na jakości i usługach premium, aby osiągnać najlepsze wyniki zarówno dla klienta, jak i kandydata. Każda branża rekrutacji jest obsługiwana przez konsultantów z doświadczeniem zawodowym i przeszkoleniem w tej konkretnej branży.

Zostaliśmy poproszeni o wdrożenie kompletnej strony internetowej na podstawie dostarczonych projektów graficznych. Duży nacisk został położony na czytelność oraz przyjemne odczucia z korzystania z serwisu. Zostało to osiągnięte dzięki przyjemnym dla oka animacjom.

Główną funkcją serwisu jest prezentacja ofert. Ponieważ klient korzysta z zewnętrznej aplikacji do zarządzania ofertami, stworzyliśmy dedykowaną wtyczkę, która poprzez API importuje wszystkie oferty pracy i wyświetla je w serwisie.

Oferty pracy z podziałem na branże

Capus obsługuje ponad 350 ofert. W celu łatwego przeglądania oferty zostały podzielone na branże.

<span>Oferty pracy</span> z podziałem na branże

Konsultanci

Lista konsultantów z danymi kontaktowymi. Każdy konsultant ma swoją dedykowaną podstronę gdzie znajduje się cały opis konsultanta, wykształcenie i dodatkowe informacje.

<span>Konsultanci</span>

Wyszukiwarka ofert

W serwisie zaimplenetowana jest również wyszukiwartka ofert.

<span>Wyszukiwarka</span> ofert

Integracja API - Recman

Serwis automatycznie synchronizuje i importuje dane z zewnętrznego systemem ERP - Recman.

<span>Integracja API</span> - Recman