Największe biuro pogrzebowe

Cel projektu

Automatyzacja procesów

Czas realizacji

6 miesięcy

Adres Strony

Zobacz online

Wyzwanie

Potrzeba klienta.

Jølstad begravelsesbyrå to największe biuro pogrzebowe w Norwegii. Rozsiane po największych miastach, obsługuje ok. 5000 rodzin. Doradcy biznesowi biura tracili mnóstwo czasu na dojazdy do klientów i wypełnianie z nimi obszernych formularzy związanych ze zgonem i ceremonią pogrzebu.

Pojawiła się potrzeba systemu, który pozwoliłby zautomatyzować proces zbierania jak i przetwarzania danych od klientów. Najlepiej w sposób bezobsługowy, tak aby doradcy nie musieli dojeżdżać do klientów.

Selektor produktów - Wordpress
Rozwiązanie

Zaplanuj pogrzeb.

Zaprojektowaliśmy dopasowany do potrzeb klienta System do planowania pogrzebu. System pozwala m.in. na rejestrowanie się użytkowników, zbieranie od nich danych, oraz wyliczanie kosztu pogrzebu.

Sam formularz udostępniony dla uzytkowników, składa się ze 115 pól podzielonych na 8 podstron. Użytkownicy mają możliwość wyboru produktów (trumny, nagroba, kwiatów), rodzaju muzyki, czy nawet spersonalizowania ogłoszenia w gazecie. Mają szybki i pełny wgląd w podsumowanie kosztów.

Co najważniejsze mogą w każdej chwilii przerwać wypełnianie formularza i zapisać jego aktualny stan i kontynuować innego dnia. Na koniec wysyłają wypełniony formularz do biura.

Kalkulator kosztów - Wordpress

Moc wyboru

W ofercie biura pogrzebowego są setki produktów, z których mogą wybierać klienci. Oferta została zaprezentowana w sposób czytelny i przejrzysty. Użytkowanie systemu jest łatwe i przyjemne.

Moc <span>wyboru</span>

Tworzenie ogłoszenia

Użytkownicy mają możliwość spersonalizowania ogłoszenia do gazety poprzez wypełnianie wielu pól tekstowych, wyboru ikony symoblu czy zdjęcia zmarłego. Na każdym etapie jest również możliwość wygenerowania i podglądu takiego ogłoszenia.

Tworzenie <span>ogłoszenia</span>

Zaawansowany kalkulator

W zależności od wyborów wyliczane są koszta składające się na ceremonie pogrzebu. Kalkulator zawiera zaawansowane reguły, ponieważ różne konfiguracje wyborów wpływają na ostateczny koszt. Niektóre pojedyncze koszta zależą od kilku wyborów naraz.

Zaawansowany <span>kalkulator</span>
Rozwój oprogramowania

Zaplanuj swój własny pogrzeb.

Po dwóch latach od sukcesu produktu i jego ciągłym rozwoju zostaliśmy poproszeni o wykonanie dodatkowych funkcji. Najważniejszą z nich był osobny planner - w którym użytkownicy mogą zaplanować swój własny pogrzeb.